تبلیغات
اهل بهشت - درد دل با امام عصر علیه ‌السلام
اهل بهشت
امیدوارم روزی شود که همه ی پیام های دنیا این باشد که مهدی آمد ...
حدیث روز


ایران هلند فرانسه انگلیس آلمان
ایتالیا ژاپن عربستان کره چین

تبلیغات برای حمایت از مابازدید : مرتبه
تاریخ ارسال : شنبه 10 مهر 1389

بسم الله الرحمن الرحیم

درد دل باامام عصرعلیه‌السلام
مولای من! بی تو در كویر خشك غیبت به سر می‌بریم. كویری كه روزهایش گرم و سوزان و شبهای آن سرد و سیاه است.اما در همین شبهای سرد و تاریك غیبت، دل‌سوختگانی در انتظار پگاه ظهور تو نشسته‌اند، تا بیایی.
و...
مهدی جان! اشتیاق به دیدارت آن‌چنان در وجود شیفتگانت ریشه دوانیده كه مرغ جانشان در جستجوی دیدار تو به هر سو پر می‌كشد و در هر لحظه این شبنم دوری و فراق توست كه چشم‌های به انتظار نشسته‌شان را آبیاری می‌كند تا بتوانند فقط در راه تو گام بردارند.
آنان می‌دانند كه تو مهربان‌ترین و دل‌سوزترین پدر دنیا هستی و می‌دانند كه هیچ‌گاه نگاه محبت‌آمیز و كریمانه‌ات را از فرزندانت دریغ نكرده‌ای، حتی فرزندان خطاكار! پس شبانه‌روز با زبان قلبی سرشار از مهر تو دعاگوی آمدنت هستند و مصرانه فرجت را از درگاه ایزدمنان گدایی می‌كنند.
آقای من! در این آشفته بازار دنیا كه گروهی دل خود را به ریسمان نازك‌تر از نخ گره زده و سرگردان به دور خود می‌چرخند و گروهی نیز در تلاش‌اند تا نام تو را از قلب‌ها پاك كنند، اینان در هر مكان و در هر زمان با صدای بلند نام تو را فریاد می‌كنند و فضائل بی‌شمارت و مهر و  لطف بی‌اندازه‌ات را به هر طریق كه بتوانند، منتشر می‌كنند.
چونان سروی صبور و مقاوم، عاشقانه و خالصانه در مقابل طوفان حوادث و سختیها ایستاده‌اند و در این گرفتاریهای زمانه با تمسك به آستانت ، به وجود مقدس تو پناه جسته‌اند كه تو تنها فریادرس زمانه‌ای.
ای كهف حصین و ای پناه مضطرّین ، از اقیانوس بی‌كران معرفتت به ما نیز عطا كن تا ما نیز در زمره‌ی یاران و یاری‌كنندگانت قرار گیریم و حقوقت را ادا كنیم.
به امید آنكه هیچ لحظه‌ای بر ما نگذرد مگر با ترنّم نام و یاد تو.
یا صاحب‌الزّمان! هم‌اینك بیا كه تنها باران رحمت و رأفت توست كه كویر خشك وجودمان شكوفه‌باران می‌شود و حضور تو تنها تسلی‌بخش دلهای شكسته و قلبهای خسته‌ی ماست.
منبع : دارالقرآن اصفهان  

طبقه بندی: چهارده معصوم - امام مهدی « عج » - کلام خورشید، 
ارسال شده توسط مدیر
لینک باکس